services.top.img

Co pro vás můžeme udělat?

Cílem práce lékárníka či farmaceutického asistenta při výdeji je zabezpečit pro pacienta vhodnou účinnou a bezpečnou farmakoterapii. Pečlivou kontrolou a porozuměním instrukcí odborného personálu je pacient chráněn před nesprávným použitím léčiva nebo vydáním nesprávného léčiva (například v nesprávné dávce).

Věrnostní karty pro naše zákazníky

Věrnostní karty pro naše zákazníky

Jsme rádi, když se k nám naši zákazníci vracejí. Vážíme si toho a kromě promo akcí nabízíme také zákaznické kartičky jak pro jednotlivce, tak rodiny i seniory. Léková karta kromě slev na nákup usnadňuje včasné odhalení rizika nežádoucích účinků spojených s léčbou nebo užíváním více léků (tzv. lékových interakcí).

Více o věrnostních kartách a jak je získat

Dárkové poukazy

Dárkové pouzkazy

Nejste si jistí výběrem dárku? Potěšte blízké dárkovým poukazem.

Vyberte si z dárkových poukazů naší lékárny v hodnotě 100, 200, 300 nebo 500 Kč. Poukazy jsou platné 1 rok od vystavení a je možné je použít na jakékoliv volně prodejné zboží v naší lékárně.

Více o dárkových poukazech

Půjčování pomůcek pro maminky

Půjčování pomůcek a služby pro maminky

  • Péče o těhotné ženy a maminky po porodu
  • Podpora kojení
  • Prodej a půjčování pomůcek pro kojení a klidné šestinedělí
  • Odsávačky mateřského mléka 70.00 Kč / den
    Maminkám můžeme zapůjčit do domácí péče nemocniční elektrické dvoufázové odsávačky Symphony, které jsou zabezpečeny speciálním hygienickým systémem. Jedinečná technologie zamezuje vniknutí mléka do motoru a vylučuje tak přenos případné infekce a bakteriální nákazy. Jejich výkonné motory mohou pracovat 24 hodin denně a zaručují velmi dlouhou životnost odsávaček
.

Více informací o službách pro maminky

Diskrétní zóna pro všechny zákazníky

Diskrétní zóna pro všechny zákazníky

U nás můžete čekat profesionální a zároveň osobní přístup mezi lékárníkem a pacientem. Snažíme se o stabilní vstřícný personál lékárny a nabízíme vám možnost diskrétně se poradit o vašich lécích nebo zdravotních problémech.

Objednat se můžete jednoduše mezi 9.00–11.00 nebo 14.00–16.00. Jak se s námi spojit zjistíte v kontaktech.

Více o konzultační místnosti

Měření tlaku krve

Měření tlaku krve

V konzultační místnosti vám po předchozím objednání rádi změříme krevní tlak. Správné měření probíhá vždy v klidu a vsedě. Poradíme vám, jak tlak správně měřit a jaké tlakoměry jsou pro vás vhodné.

Vysoký krevní tlak (hypertenze) nebolí, neváhejte nás požádat o preventivní kontrolní měření. Informujeme vás o tom, jaká rizika hypertenze představuje a co můžete dělat, abyste vysokému krevnímu tlaku předcházeli.

Asistované měření glykémie

Asistované měření glykémie

Mezi civilizační choroby s vyšším výskytem patří zvýšená hladina krevního cukru. Ačkoli pro přesnější měření je nezbytná návštěva vašeho lékaře, nabízíme vám v lékárně možnost asistovaného měření cukru z kapky krve pomocí glukometru. Nejste si jisti, zda máte dobrou hladinu krevního cukru?

Přijďte na preventivní měření do lékárny, kde vás navedeme, jak si sami můžete změřit krevní cukr z kapky krve a jaká rizika zvýšená hladina cukru v krvi způsobuje.

Lékové poradenství

Lékové poradenství

Užíváte více léků a potřebujete se lépe zorientovat, jak který lék působí, potřebujete se poradit ohledně možných nežádoucích účinků nebo jak se léky mohou navzájem ovlivňovat? Léková konzultace slouží pro váš lepší přehled, pro kontrolu, zda léčbě stanovené lékařem správně rozumíte a dodržujete ji, i pro odhalení možných rizik, které poté konzultujeme s vaším ošetřujícím lékařem. K vaší léčbě posoudíme vhodnost dietních doplňků, doporučíme vám vhodné stravovací a životní návyky.

Výsledkem konzultace je váš lepší přehled o lécích i dietě, lepší pochopení a dodržování předepsané léčby nebo doporučení návštěvy vašeho lékaře v případě zjištění rizikových signálů.

Poradenství při odvykání kouření

Poradenství při odvykání kouření

Víte, že kouření je významný rizikový faktor mnoha onemocnění, zejména rakoviny a onemocnění srdečně-cévního systému, ovšem také dýchacích či kožních potížích, zhoršuje hojení ran, snižuje plodnost nebo potenci.

Jste však kuřák a není pro vás jednoduché s návykem skoncovat. Informujte se o podpoře s odvykáním kouření. Konzultace v lékárně je časově náročnější a bude potřeba více sezení.

Výběr zdravotnických pomůcek

Výběr zdravotnických pomůcek

Máte-li poukaz od lékaře na konkrétní ortopedickou zdravotnickou pomůcku, přijďte co nejdříve.
Vzhledem k individuální velikosti a širokému výběru značek je potřeba danou pomůcku zpravidla objednat u výrobce. Obvykle do 2 dnů je pomůcka pro vás k dispozici. Můžete si také u nás ortopedickou pomůcku objednat dle katalogu a poté vyzkoušet v konzultační místnosti lékárny.

Při potížích s křečovými žilami jsou používány kompresní punčochy. Podle síly komprese se dělí punčochy do kompresních tříd. Podpůrné punčochy a punčochy I. kompresní třídy nejsou hrazeny pojišťovnou. U léčebných punčoch II. a III. kompresní třídy mají pacienti nárok na příspěvek, který plně nebo zčásti pokrývá cenu pomůcky. Náš personál vám poskytne bližší informace a pomůže s vhodným výběrem. Punčochy se zkouší vždy ráno, dokud nejsou nohy příliš oteklé.

Zdravotní pomůcky při inkontinenci (problémech s únikem moči) zahrnují vložky, navlékací nebo zapínací kalhotky. Mezi hlavní výrobce patří Tena, Molimed, iD (bývalý Euron), dále Abri nebo Seni. Při výběru je důležitá savost, která je na obale graficky vyjádřena kapkami. U kalhotek je důležitá velikost (obvod v pase). Poradíme vám s výběrem i potřebnou péčí o kůži.

Naše služby

Nenašli jste službu, kterou potřebujete?

Kontaktujte nás a společně zjistíme, co pro vás můžeme udělat. Náš personál je velmi zkušený a určitě vám poradíme, pokud to bude v našich silách.