Máme recept na Vaši spokojenost

Pomáháme už od roku 1993

Lékárna Na Holandské poskytuje zdravotní péči již od roku 1993. Po celou dobu je naším cílem osobní, kvalitní a nezávislá lékárenská péče. K potřebám každého pacienta přistupujeme individuálně. Významnou součástí je proto také individuální příprava léčiv v laboratoři nebo možnost diskrétně konzultovat zdravotní potíže a příslušnou léčbu.

Profesionální a vstřícný personál

Zakládáme si na profesionálním a příjemném osobním přístupu mezi lékárníkem a pacientem. Proto dbáme na to, abychom měli stabilní vstřícný kolektiv. V oficíně lékárny u výdejních míst se nachází diskrétní zóna. Pro ještě větší soukromí nabízíme také možnost objednání konzultace v oddělené místnosti lékárny – tzv. konzultační místnosti.

Tradice lékárny pro nás znamená poskytování lékárenské péče více generacím obyvatel. Uvědomujeme si náš závazek v podpoře zdraví a potřebné pomoci v době onemocnění. Děkujeme našim zákazníkům, kteří nám již léta svěřují svou důvěru.

V naší lékarně se budete cítit dobře
U nás výhodně nakoupíte

Neustále se vzděláváme a školíme

Naše povolání je zároveň i posláním a tuto roli vnímáme velmi zodpovědně. Protože na trh přibývají další nové léky, postupy a vědomosti, náš personál se kontinuálně vzdělává, abychom byli schopni reagovat na moderní trendy léčby a prevence. Nové vědomosti uplatňujeme v terapii s cílem maximalizovat účinek při zachování maximální bezpečnosti a celkového prospěchu léčby.

Moderní vybavení a příprava léčiv

Při výdeji léčivých přípravků, v posuzování lékových rizik, v konzultaci lékových problémů i životosprávy přistupujeme k pacientům individuálně.

Důležitou podporou individuální péče o pacienty je individuální příprava léčiv v moderně vybavené laboratoři s velkou zásobou léčivých a pomocných látek.

Naše věrné zákazníky odměňujeme

Jsme rádi, když se k nám naši zákazníci vracejí. Vážíme si toho a kromě promo akcí nabízíme také zákaznické kartičky jak pro jednotlivce, tak rodiny i seniory.

Kromě slev usnadňuje léková karta včasné odhalení rizika nežádoucích účinků spojených s léčbou nebo užíváním více léků (tzv. lékových interakcí).

Lékárna Na Holandské Znojmo
Odborné konzultace a poradenství
Příjemné prostředí moderní lékárny
Výroba léčiv
Výroba léčiv
Odborný a proškolený personál