loyaltycards.top.img

Šetříme Vaše peníze i zdraví

Pořiďte si naši skvělou zákaznickou kartu. Díky lékové kartě vidíme všechny léky i doplňky stravy, které užíváte. Můžeme tak včas zabránit nevhodné kombinaci nebo užívání podobných léků současně.

Snadno zjistíme, jaký přípravek Vám nebo Vašim blízkým v minulosti pomohl. Díky Vaší zákaznické kartě máme přístup k Vašim minulým nákupům a můžeme Vám dohledat účtenku v případě reklamace.

Prostřednictvím zákaznické karty sbíráte věrnostní body, které po dosažení 30 bodů můžete využít k jakékoli platbě namísto peněz. Náš personál Vám ochotně poradí a vše vysvětlí.

Léková karta – Lékárna Na Holandské Znojmo

Léková karta

Léková karta je určena všem zákazníkům, pro které je důležitá kontrola zdraví. Zaznamenává Vaše léky a umožní lepší kontrolu lékových interakcí, rizik a nežádoucích účinků.

  • pro lepší kontrolu Vašich léků
  • poskytuje bonus za Váš nákup ¹
Rodinná karta – Lékárna Na Holandské Znojmo

Rodinná karta

Rodinná léková karta je určena pro rodiny s dětmi. Při registraci vyplníte jméno rodičů a jména dětí včetně roku narození, adresu a kontaktní e-mail nebo telefon.

  • je určena rodinám s dětmi
  • zaznamená přípravek, se kterým jste byli v minulosti spokojeni
  • poskytuje bonus za Váš nákup ¹
Senior karta – Lékárna Na Holandské Znojmo

Senior karta

Po předložení karty Senior Vám bude poskytnuta sleva 5 % na volně prodejné přípravky (s výjimkou již zvýhodněných akčních cen). Podmínkou je osobní přítomnost držitele karty, případně kontaktní osoby uvedené při registraci.

  • je určena seniorům nad 65 let
  • poskytuje 5% slevu za Váš nákup

Léková karta usnadňuje včasné odhalení rizika nežádoucích účinků spojených s léčbou nebo užíváním více léků (tzv. lékových interakcí). Využijte odborné pomoci lékárníka za tárou nebo v konzultační místnosti. Pro více informací se zeptejte svého lékárníka.

¹ Za každý odběr všech přípravků, které nejsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění (ZP), Vám na kartu přibudou body v poměru 
50 Kč = 1 bod.
Při dosažení 30 bodů můžete uplatnit body k nákupu volně prodejného přípravku v poměru 1 bod = 1 Kč z ceny přípravku.

 

Ještě zákaznickou kartičku nemáte?

Napište nám e-mail na info@lekarnaznojmo.cz nebo volejte +420 515 227 711. Nejlépe však uděláte, pokud se u nás zastavíte osobně. Rádi Vám pomůžeme a vše vysvětlíme.
Close