loayltycards.cards

Posted by petrondrusz in / 3. 11. 2015

Šetříme vaše peníze i zdraví

Pořiďte si naši skvělou zákaznickou kartu, která platí na všech pobočkách. Díky lékové kartě vidíme všechny léky i doplňky stravy, které užíváte. Můžeme tak včas zabránit nevhodné kombinaci nebo užívání podobných léků současně.

Snadno zjistíme, jaký přípravek vám nebo vašim blízkým v minulosti pomohl. Díky vaší zákaznické kartě máme přístup k vašim minulým nákupům a můžeme vám dohledat účtenku v případě reklamace.

Prostřednictvím zákaznické karty sbíráte věrnostní body, které po dosažení 30 bodů můžete využít k jakékoli platbě namísto peněz. Náš personál vám ochotně poradí a vše vysvětlí.

Léková karta – Lékárna Na Holandské Znojmo

Léková karta

Léková karta je určena všem zákazníkům, pro které je důležitá kontrola zdraví. Zaznamenává vaše léky a umožní lepší kontrolu lékových interakcí, rizik a nežádoucích účinků.

  • pro lepší kontrolu vašich léků
  • poskytuje bonus za váš nákup ¹
Senior karta – Lékárna Na Holandské Znojmo

Senior karta

Po předložení karty Senior vám bude poskytnuta sleva 5 % na volně prodejné přípravky (s výjimkou již zvýhodněných akčních cen). Podmínkou je osobní přítomnost držitele karty, případně kontaktní osoby uvedené při registraci.

  • je určena seniorům nad 65 let
  • poskytuje 5% slevu za váš nákup

Léková karta usnadňuje včasné odhalení rizika nežádoucích účinků spojených s léčbou nebo užíváním více léků (tzv. lékových interakcí). Využijte odborné pomoci lékárníka za tárou nebo v konzultační místnosti. Pro více informací se zeptejte svého lékárníka.

¹ Za každý odběr všech přípravků, které nejsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění (ZP), vám na kartu přibudou body v poměru 
50 Kč = 1 bod.
Při dosažení 30 bodů můžete uplatnit body k nákupu volně prodejného přípravku v poměru 1 bod = 1 Kč z ceny přípravku.

 

Bonusy vázané na zákaznický program můžeme poskytovat pouze po udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů, a to pouze po dobu uděleného souhlasu. Pokud po skončení platnosti souhlasu, nebude ze strany zákazníka souhlas opět prodloužen, zaniká zákaznická karta i veškeré nasbírané bonusy. To platí také v případě, že zákaznická karta není aktivně používána.

Zákaznická karta včetně nasbíraných bonusů automaticky zanikne, pokud nebude po dobu uplynulých 12 měsíců zákazníkem pro čerpání služeb lékárny vůbec použita.

 

Ještě zákaznickou kartičku nemáte?

Napište nám e-mail na info@lekarnaznojmo.cz nebo volejte +420 515 227 711. Nejlépe však uděláte, pokud se u nás zastavíte osobně. Rádi vám pomůžeme a vše vysvětlíme.
Close

Author: petrondrusz

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Rubriky

    • Žádné rubriky